Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: N/A
lv: N/P

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Changed
lv: Labots
