Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Expires
nl: Vervalt

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: Attempts
nl: Pogingen

en: Social
nl: Sociaal

en: Resend code
nl: Code opnieuw versturen

en: verification
nl: verificatie
