Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: N/A
pl: niedostępne

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Expires
pl: Wygasa

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Email Settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Attempts
pl: Próby
