Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: N/A
ro: N/D

en: Expires
ro: Expiră la

en: Changed
ro: Schimbat
