Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: N/A
ru: Н/Д

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Expires
ru: Истекает

en: Email body
ru: Текст письма

en: Changed
ru: Изменение

en: Email Settings
ru: Настройки e-mail

en: Attempts
ru: Попытки

en: Verification code
ru: Проверочный код
