Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Expires
sk: Vyprší

en: Changed
sk: Zmenené
