Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Changed
sv: Ändrad

en: Attempts
sv: Försök

en: Resend code
sv: Sänd koden igen
