Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: N/A
ta: இல்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
