Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Attempts
th: จำนวนการสอบ
