Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Email body
tr: E-posta metni

en: Changed
tr: Değişti

en: Email Settings
tr: E-posta Ayarları

en: Social
tr: Sosyal
