Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: N/A
uk: Н/Д

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: Changed
uk: Змінено

en: Email Settings
uk: Параметри ел. пошти

en: Social
uk: Суспільний

en: Verification code
uk: Код підтвердження
