Social Auth Account Verification (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
vi: Không rõ

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Email Settings
vi: Thiết lập thư
