Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Profile
bg: Профил

en: Production
bg: Продукт
