Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Email
da: E-mail

en: Client ID
da: Klient ID

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Profile
da: Profil

en: Token
da: Symbol

en: Production
da: Produktion
