Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Token
he: אסימון
