Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Email
nl: E-mail

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Profile
nl: Profiel

en: Production
nl: Productie

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Social
nl: Sociaal
