Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Profile
el: Προφίλ

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Production
el: Παραγωγή
