Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Profile
fi: Profiili

en: Token
fi: Muuttuja

en: Production
fi: Tuotanto

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue
