Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Profile
gl: Perfil

en: Token
gl: Símbolos
