Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Profile
lt: Profilis

en: Production
lt: Produkcija
