Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Profile
pl: Profil

en: Token
pl: Wzorzec

en: Production
pl: Produkcja
