Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Profile
ru: Профиль

en: Token
ru: Токен

en: Sandbox
ru: Песочница
