Social Auth itsme (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Email
hi: ईमेल

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Profile
hi: रुपरेखा
