Social Auth itsme (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Endereço

en: Profile
pt: Perfil

en: Production
pt: Produção
