Social Auth itsme (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Email
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Profile
sv: Profil

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Production
sv: Produktion

en: Sandbox
sv: Sandlåda
