Social Auth itsme (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: Profile
ja: プロフィール

en: Token
ja: トークン

en: Production
ja: 運用中

en: Sandbox
ja: サンドボックス
