Social Auth itsme (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Email
lv: E-pasts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Profile
lv: Profils

en: Token
lv: Marķieris

en: Production
lv: Darba

en: Sandbox
lv: Smilšukaste
