Social Auth itsme (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Profile
sk: Profil

en: Production
sk: Produkcia
