Social Auth itsme (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Profile
uk: Профіль

en: Token
uk: Замінник

en: Production
uk: Експлуатація

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Social
uk: Суспільний
