Social Auth Vipps (3.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Clear cache
ru: Очистить кэш

en: Other settings
ru: Другие настройки

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
