Social Auth Vipps (3.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Clear cache
sv: Töm cache

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: Test mode
sv: Testläge

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
