Social Auth Vipps (3.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Client ID
da: Klient ID

en: Clear cache
da: Ryd cache

en: Other settings
da: Andre indstillinger

en: Test mode
da: Testtilstand

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
