Social Auth Vipps (3.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Clear cache
es: Vaciar caché

en: Other settings
es: Otras opciones

en: Test mode
es: Modo de Prueba

en: @name field is required.
es: El campo @name es obligatorio.
