Social Auth Vipps (3.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Clear cache
hu: Gyorsítótár törlése

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások

en: Social
hu: Közösségi

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.
