Social Auth Vipps (3.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
