Social Auth Vipps (3.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Clear cache
pt: Limpar cache

en: Other settings
pt: Outras configurações

en: @name field is required.
pt: O campo @name é obrigatório.
