Social Auth Vipps (3.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
