Social Auth Vipps (3.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Social
uk: Суспільний

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
