Social Auth Vipps (8.x-1.22-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Social
nl: Sociaal
