Social Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Album
ca: Àlbum

en: Profile field
ca: Camp del perfil

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Source field
ca: Camp original

en: Debug
ca: Depuració

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Field Mapping
ca: Associació de camps
