Social Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Album
fi: Albumi

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Select
fi: Valitse

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Error saving user account.
fi: Käyttäjätilin tallentaminen ei onnistunut.
