Social Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Album
hi: एल्बम

en: Profile field
hi: प्रोफाइल क्षेत्र

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Source field
hi: स्रोत क्षेत्र

en: Debug
hi: डिबग

en: Error saving user account.
hi: त्रुटि से सुरक्षित करने वाला प्रयोक्ता खाता|
