Social Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Profile field
pl: Pole profilu

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Select
pl: Wybierz

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: Facebook settings
pl: Konfiguracja Facebooka
