Social Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Select
vi: Chọn

en: Source field
vi: Trường nguồn

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Error saving user account.
vi: Lỗi khi đang lưu tài khoản người dùng.
