Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Album
az: Albom

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Select
az: Seçin

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Debug
az: Debaq
