Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Default
bg: По подразбиране

en: Album
bg: Албум

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Select
bg: Избери

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт
