Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Default
de: Standard

en: Profile field
de: Profilfeld

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Redirect to
de: Umleiten an

en: Select
de: Auswählen

en: Source field
de: Ursprungsfeld

en: Debug
de: Debuggen

en: Error saving user account.
de: Fehler beim Speichern des Benutzerkontos.

en: Field Mapping
de: Felder Mapping

en: Facebook settings
de: Facebook-Einstellungen

en: Google plus
de: Google Plus
