Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Profile field
el: Πεδίο προφίλ

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Select
el: Επιλογή

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.
