Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Profile field
et: Profiili väli

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Select
et: Vali

en: Debug
et: Siluma

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.
