Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Profile field
fr: Champ du profil

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Redirect to
fr: Rediriger vers

en: Select
fr: Sélectionner

en: Source field
fr: Champ source

en: Error saving user account.
fr: Erreur à la sauvegarde du compte utilisateur.

en: Field Mapping
fr: Correspondance des champs

en: Facebook settings
fr: Paramètres de Facebook
